Magazínové sekce
Poslední příspěvky ve fóru
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
Brno...
přidal Kenik

avatar
Oblíbené
Navigace
news  
>>  MAGAZ͍N
  
>>  supercars
přidal: Tomáš Musil, publikováno: 13.06.2009

« zpět

Ve středu 10.6. si dali na Masarykově okruhu opět dostaveníčko členové Klubu sportovních aut a náš server na této akci nemohl chybět.

Foto z akce KSA v Brně naleznete ZDE.

Necelý měsíc po květnovém veřejném srazu byl na programu tentokrát soukromý sraz KSA a největším lákadlem byla účast motoristické legendy, testovacího jezdce Porsche a řidiče par excellence Waltera Röhrla.

Podobně jako při květnové akci si s námi počasí hrálo jak kočka s myší. Již od rána se nad Brnem držely mraky, které sice kolem poledne naprosto zmizely, ale odpoledne se nad okruhem opět přehnala menší přeháňka. Navzdory tomuto faktu dorazila početná skupina aut, která se počtem květnovému sraz téměř přiblížila.

Možná i kvůli Walteru Röhrlovi zde byla nejvíce zastoupena značka Porsche a to i včetně nového faceliftu GT3. Z dalších bych zmínil také početnou skupinku vozů Ferrari, několik Nissanů GT-R, tradiční zástupce v BMW M3, ale také Radical SR3RS nebo Ford GT.

Díky rozmarům počasí se řadě jezdců nevyhnuly problémy, které párkrát skončily lehkým poškozením auta či v lepším případě pouze výletem do kačírku, k vážnějším nehodám ale nedošlo. Walter Röhrl během celého dne předával své zkušenosti všem členům KSA a během pár kol za volantem majitelům ukázal, kde leží možnosti nejen jich samotných, ale i jejich aut.

Nyní nám nezbývá než se pomalu připravit na další akce KSA, kde se, doufejme, opět tato velká postava motorismu někdy objeví.

          4209 zobrazení            zobrazit komentáře (0)