Magazínové sekce
Poslední příspěvky ve fóru
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
Brno...
přidal Kenik

Oblíbené
Navigace
news  
>>  MAGAZ͍N
  
>>  supercars
přidal: Jiří Mařík, publikováno: 09.06.2009

« zpět

Právě probíhá největší český Autosalon, který se po roční pauze vrátil do Brna.

Foto z Brněnského Autosalonu naleznete ZDE.

Právě při příležitosti Autosalonu proběhlo slavnostní otevření nového, největšího pavilonu ?P?. Vstup byl zdarma, takže se přišlo podívat opravdu hodně lidí. Autosalon navštívili významní hosté, například Brněnský primátor Roman Onderka, který přestřihl pásku společně s Herbertem Vogtem, předsedou společnosti Veletrhy Brno, a tak otevřeli jeden z nejmodernějších pavilonů v Evropě.

Nyní ale už pojďme k autům. Na výstavě bylo několik světových premiér, mezi nimi například Innotech Corvette nebo Radical SR3RS.

Stánek v pavilonu "F" měla společnost A.Charouz Motors, která přivezla Artegu GT, Wiesmann GT MF4 a GT MF5, Spyker C8 Spyder, Cadillac CTS, Corvette, čtveřici vozů Mercedes AMG, mezi kterými byl i jeden ze sta vyrobených Mercedesů - Benz CLK DTM AMG Cabriolet, žlutý Gumpert Apollo a Pagani Zonda Roadster F.

To v pavilonu "F" měla stánek společnost IBS motor, která vystavovala bílý Bitter Vero, žlutý Yes Roadster, premiérový Radical SR3RS, Caterham CSR26 a motokára BRM Racing. V pavilonu "F" mě stánek také Auto-Exner, který přivezl Aston Martin V8 Vantage, V8 Roadster, DB9 a DB9 Volante, Bentley Continental Flying Spur Speed, GTC Speed, GTC a GT, model Continental Supersports se ale nedostavil. A třetí automobilka, kterou přivezl Auto Exner bylo Lamborghini s modely Gallardo LP560-4, Gallardo LP560-4 Spyder a Murcielago LP 670-4 SuperVeloce, který si odbyl českou výstavní premiéru.

Stánek na Autosalonu měl také Kaipan, který přivezl své dva modely 14 a 57, Klub Sportovních Aut Seizise Nikolaose, společnost Simix, která měla na stánku Lamborghini Gallardo Spyder a další.

Pokud vás tato reportáž zaujala a měli byste zájem se na výstavu podívat, máte příležitost do 11. června, kdy Autosalon 2009 definitivně zavírá brány.          5477 zobrazení            zobrazit komentáře (1)