Magazínové sekce
Hlasování
Jak přežíváte zimní období?

 jen tak koukam na netu
 nudim se
 třídim fotky

zobrazit výsledky
Seznam projektů
ce exclusive
UŽITEČNÉ TIPY
V průběhu dalších týdnu se CzechExotics.com začne měnit. Více zde...
Registrujte se na CzechExotics.com ještě dnes. Výhody bezplatné registrace zobrazíte zde...
Staňte se fanouškem a získávejte aktualní informace o změnách Staňte se fanouškem a získávejte aktualní informace o změnách
Navigace
news  
>>  MAGAZ͍N
  
>>  editorial
přidal: Martin Zeman, publikováno: 27.12.2009

« zpět

Od nového designu webu z konce roku 2008 proběhla na CE řada změn. Bylo jich mnoho a je i na vás, abyste posoudili, jestli byly úspěšné nebo ne.

Asi tou největší je skutečnost, že se CzechExotics.com stalo členem skupiny AutoFun Extra, čímž se ještě více dostáváme do povědomí zaujaté veřejnosti.

Co se týče akcí, o kterých jsme své čtenáře a fanoušky informovali, pak se velice úspěšnými stala veřejná setkání Klubu Sportovních Aut Seizise Nicolaose v Brně a v Mostu. Na těchto akcích jsme samozřejmě nemohli chybět, články a fotky si můžete prohlédnout zde: KSA Brno, KSA Most.

CE 2009

Další, tentokrát však rozporuplnou akcí, se stal jarní Autosalon na brněnském výstavišti. Jelikož původní plán byl kvůli krizi dokonce zrušit letošní ročník, nemohli jsme od nakonec uskutečněné přehlídky čekat zázraky. I přesto se nám představily skvosty, jakými jsou Lamborghini LP670-4 SV nebo čtveřice krasavců Aston Martin. Článek od Jiřího Maříka si můžete přečíst zde.

Během celého roku jsme se zúčastnili i množství soukromých akcí KSA, nevšedních zážitků typu Diamond Race, apod. O všech si můžete přečíst články nebo prohlédnout fotky v našem Magazínu.

Pěkným závěrem sezóny se stal letošní Mmotion, výstava luxusních aut, motorek i domovních doplňků.

Ale zpátky k našemu serveru. Po letních prázdninách se znovu rozběhla soutěž CE Spotters, kde naši členové prezentují své fotky z ulic. Pro ty nejlepší chystáme v první polovině roku 2010 překvapení. Doposud bylo v této soutěži rozdáno přes 300 bodů.

Ani my jsme neunikli globalizaci fenoménu zvaného Facebook, a tak náš server, odkazy na články, fotografie, ale i nás samotné naleznete i zde.

Co je dobré, a toho si velmi vážíme, tak počet fanoušků serveru CzechExotics.com rapidně roste. Napovídá tomu denní návštěvnost kolem 900 lidí. Během roku jsme poznali nové příznivce, kteří se aktivně podílejí na diskuzích ve fóru a plní galerii svými úlovky. Rozhodně je třeba říci, že kvalita fotek se neustále zvyšuje.

CE 2009

Těsně před Vánoci jsme rozjeli nový projekt CE Blogs!, kde umožňujeme všem návštěvníkům serveru CzechExotics.com založit si blog pro prezentaci svých článků a fotografií. Určitě jde o dobrou možnost vytvořit si vlastní portfolio, které může sloužit i jako reference při případném nabízení svých fotografických služeb.

Asi poslední událostí tohoto roku na CE je otevření nového webu TvojePlocha.cz. Jde o stránky věnované jen a pouze obrázkům na plochu (wallpaperům), a to nejen s automobilovou tematikou. Každý může tapety stahovat v libovolném rozlišení a zdarma. Samozřejmostí je i možnost nahrávat vlastní výtvory.

Tímto přejeme všem svým fanouškům vše nejlepší do nového roku 2010 a hodně štěstí při focení!


          5755 zobrazení            zobrazit komentáře (1)
Přátelské servery
Vincero Photography profesionální zakázkové focení / CzechFerrari.cz / CzechLamborghini.cz