Magazínové sekce
Poslední příspěvky ve fóru
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
Brno...
přidal Kenik

avatar
Oblíbené
Navigace
news  
>>  MAGAZ͍N
  
>>  supercars
přidal: Zbyněk Dytrych, publikováno: 30.04.2010

« zpět

Největší sraz sportovních aut v roce 2009 V sobotu 8. a v neděli 9. května 2010 uvidíte na Masarykově okruhu v Brně zhruba 300 supersportů jako jsou Porsche, Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Lotus, Radical, KTM X-Bow a mnoho dalších? Číst více...
Nově oproti předchozím srazům bude soutěž o nejlepší zvuk supersportu! Na cílové rovince budou projíždět jednotlivě auta jako Bugatti Veyron, Ferrari Enze, Porsche Carrera GT, Maserati MC12 a mnoho dalších.

Už žádné soutěže o vylosování 10ti výherců! Kdo příjde včas dopoledne a zaregistruje se u pracovnic KSA v boxu číslo 1, jede!!!

* děti by měli být v doprovodu rodičů a ty by měli dbát na to, aby je měli neustále u sebe. V areálu Autodromu se neustále pohybují auta.

* brány se otevřou pro veřejnost v sobotu (8.5.) v 09:00 a v neděli (9.5.) také ve stejný čas. Program končí v 18:00 s tím, že od 13-14:00 (oba 2 dny) bude probíhat na cílové rovině soutěž o nejlepší zvuk auta. Takže všichni zajemci musí být na pit laně od 13-14:00 a hlasovat se bude prostřednictvím internetových stránek KSA, kde může každý hlasovat.

* v areálu Autodromu bude několik stánku s občerstvením a poprvé při tomto srazu se budou prezentovat různé firmy, které nabízejí zajímavé produkty.

* vstupné 200,- Kč za osobu a 100,- Kč za parkování platí na jeden den a lze zakoupit pouze na místě na Autodromu. Doporučujeme veřejnosti však, aby absolvovali sobotu i neděli, jelikož členové KSA se přihlašují buď na sobotu anebo na neděli, nikoliv na 2 dny. To znamená, že přijedou odlišné auta každý den a rozhodně se bude na co dívat jak v sobotu, tak i v neděli.

* veřejnost bude mít přístup všude, kromě VIP parkoviště a VIP salónku, které jsou určeny pouze pro členy KSA.

* tento sraz je mezinárodní a budou tam i auta že Slovenska, Německa, Rakouska, Švýcarska a Slovinska.

* jedná se o jedinečnou akci, kde uvidíte ty nejlepší supersporty světa, nejen na pohled ale i v akci na závodní dráze. Na loňský sraz dorazily i auta typu Bugatti Veyron, Ferrari Enzo, Jaguár XJ220, Porsche Carrera GT a další?

Nechte se překvapit, co všechno dorazí na letošním srazu.

          6004 zobrazení            zobrazit komentáře (0)