Magazínové sekce
Poslední příspěvky ve fóru
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
Brno...
přidal Kenik

avatar
Oblíbené
Navigace
news  
>>  MAGAZ͍N
  
>>  supercars
přidal: Martin Tureček, publikováno: 29.01.2011

« zpět

Nissan GT-R Gold Pokud má zákazník zájem vytvořit něco netradičního, je to pro nás výzvou. Původní zákazníkovu představu šedé matné jsme přetransformovali v nejodvážnější nápad – zlatý chrom. Klientovi jsme prezentovali vzorky – a bylo rozhodnuto! Číst více...
Jsme progresivní dynamicky rozvíjející se firma poskytující profesionální služby v oblasti autofólií a designu. Provádíme tónování skel a také re-design aut , kdy pomocí 3Dfólie měníme barvu aut během 2dnů. Jsme schopni vytvořit Vám jakýkoliv návrh auta ve stylu street, racing, rally apod. V nabídce máme širokou škálu barev v lesklém i matném provedení a také speciální folie jako c arbon, perleť, metal í z a , flip-flop ( folie známé jako chameleón) a jako první v ČR i chrom.

Nissan GT-R Gold

Jelikož chrom v požadované specifikaci na trhu není museli jsme jeho výrobu zajistit dle zadání.. Jedná se o speciální technologii, kterou jsme k dokonalosti dovedli po 2 letech testování. Výsledkem je unikátně náročná aplikace, kterou můžeme nabídnout jako jediná firma v ČR!

V pondělí před Vánocemi bylo GT-R přistaveno, svolali jsme náš tým a mohly začít konzulatce přípravy, měření, čištění a formátování materiálu. Jelikož jde o cenově exkluzivní materiál není zde žádný prostor pro jakékoliv zaváhání. V úterý bylo vše nachystáno a mohla začít instalace. věděli jsme, že to nebude jednoduché, protože po různých experimentech jsme zjistili, že se fólie chová úplně jinak než potřebujeme a nejde jí tvarovat. Při jakékoliv repozici je narušena kompaktní vrstva chromu – praská . Majitel vozu byl teměř celou dobu s náma aby viděl jak vše probíhá. Je pravdou že potřeboval získat i jistotu o tom, že vše dobře dopadne. Dne 23.12 bylo hotovo a spokojený zákazník si odvážel krásný vánoční dárek ve, kterém ho jen tak někdo nepřehlédne.

Nissan GT-R Gold

Tímto krokem se TinTek zařadil mezi světovou špičku v oblasti potahování aut. Na světě není mnoho firem které by dokázali tento materiál aplikovat na celý vůz. Chromem wrapovaná auta lze vídět spíše v Dubaii, Rusku, UK. U nás se jedná o naprostou novinku.

V České republice jsou zakazníci konzervativní. Přestože máme v nabídce desítky odstínů a speciálních fólií, převládá instalace spíše černé matné a bílé fólie či jejich kombinací s jinými materiály jako – karbon, atd .

Nissan GT-R Gold

Jelikož nám pod rukakama prošlo velké množství aut můžeme dnes s radostí prohlásit, že že se o přednostech této technologie (sjednocení barvy vozového parku, design, ochrana) přesvědčuje stále více lidí . Důvodem je samozřejmě i to, že si mohou vybrat barvu kterou výrobci nenabízí. Naše kvalita práce je na vysoké urovní a laik kolikrát nerozezná lak od folie. Polep vozu má hned několik výhod můžete rychle a levně změnit barvu, kterou nikdo nenabízí, chráníte lak, s fóliií je možné jezdit do kartáčů, v případě poškození lehká výměna a až Vás přestane barva bavit sundáte a můžete mít zase jinou. V nabídce jsou také transparentní fólie pouze na ochranu laku nyní i v matném provedení.

Tyto speciální 3Dfólie jsou velmi pružné a tvárné a lze z nich tvarovat velmi složité a zaoblené díly karoserie. Fólie 100% překryjí původní barvu, jsou stálo barevné a i po několika letech vypadají jako lak. Po letech je možné fólie sundat bez lepidla a bez jakehokoliv poškození laku.

Nissan GT-R Gold

Věříme, že náš produkt má budoucnost. Jsme odhodláni Vám vždy poskytovat přátelská jednání a profesionální zákaznický servis. Naše vášeň pro vozidla a design posune vzhled Vašeho auta na další úroveň… Dovolte nám tedy ukázat co jsme schopni nabídnout a připojte se k revoluci v oblasti autofólií na www.3Dfolie.com !          14904 zobrazení            zobrazit komentáře (0)