Magazínové sekce
Poslední příspěvky ve fóru
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
Brno...
přidal Kenik

avatar
Oblíbené
Navigace
news  
>>  MAGAZ͍N
  
>>  supercars
přidal: Jakub Novotný, publikováno: 07.10.2010

« zpět

TinTek Máme za sebou letošní druhý a poslední veřejný sraz KSA, který se tentokrát uskutečnil na Mosteckém okruhu, za účasti několika desítek sportovních vozů, které se dostavily i přes panující nepřízeň počasí. Číst více...
Od brzkých ranních hodin snad celou republiku skrápěly hektolitry padající vody z temné oblohy a zdálo se, že někdo si moc přál, aby se akce KSA neuskutečnila. Jenže okruh v Mostě je obklopen několika kopci, které téměř spolehlivě ochránily okruh od nepříjemného deště.

Poslední veřejná akce překvapila nejen auty, ale vůbec poprvé se konala soutěž o nejhezčí hostesku. Můžete hlasovat i vy na http://www.klubsportovnichaut.cz .

Galerii zobrazíte klepnutím sem.


Poslední veřejná akce ničím nepřekvapila, ale to neznamená, že nebylo na co se dívat. Například takové Ferrari se objevilo hned v několik variacích. A to ať už šlo o F430 Spider, Suderii, 16M nebo 612. Další početnou skupinou tvořily okruhové stálice v podobě Porsche 911, GT3 a GT3 RS a Nissanu GT-R, Audi R8, BMW M3 či M5 nebo Corvette Z06 a ZR1.

Mezi ty exotičtější vozy, alespoň co se týče výskytu na českých cestách, rozhodně patří Wiesmann, který si na okruhu nevedl vůbec špatně a dokázal tak směle konkurovat ostatním jezdcům. Další lahůdkou byl Nissan Skyline GT-R, který je v našich končinách velkou raritou.

Wiesmann

Mezi nejbrutálnější stroje patřila trojice téměř závodních speciálů, od společnosti Radical. Na okruhu kroužily dva modely SR4 a jedna SR3 do okamžiky osudné nehody, kdy se "kolečko polámalo" a SR3 musela být odtažena.

Divácky atraktivním se stala dvojice vozů NASCAR, která si zasloužila obdiv pouze v boxech, protože na okruhu se moc nepředvedla. Dá se předpokládat, že okruh sloužil pouze k doladění a odzkoušení nových komponent či nastavení.


Tento a mnoho dalších článků jste si již mohli přečíst v prvním čísle DeLuxe magazínu.Takový byl veřejný sraz KSA, který se nakonec vydařil a bylo opravdu na co koukat. Pokud vás zajímá další podobná akce, musíte vydržet do začátku prázdnin příštího roku, kdy by se měl uskutečnit další veřejný sraz KSA.


          5523 zobrazení            zobrazit komentáře (0)