Magazínové sekce
Poslední příspěvky ve fóru
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
avatar
Brno...
přidal Kenik

avatar
Statistika
Navigace
news  
>>  MAGAZ͍N
  
>>  ostatní
přidal: Tomáš Eiselt, publikováno: 13.03.2009

« zpět

Hodinky. Jak jednoduchý a geniální přístroj. Stačí letmý pohled na zápěstí a hned víte, jestli už je už, nebo už je pozdě. Je to s nimi ovšem stejné, jako s jiným zbožím. Existují levnější a jednodušší modely, které slouží jako dělníci času...

Hodinky. Jak jednoduchý a geniální přístroj. Stačí letmý pohled na zápěstí a hned víte, jestli už je už, nebo už je pozdě. Je to s nimi ovšem stejné, jako s jiným zbožím. Existují levnější a jednodušší modely, které slouží jako dělníci času. Modely vyšších tříd využívají kvalitnější a exkluzivnější materiály, jejich vzhled navrhují špičkoví designéři. Jsou určeny pro fajnšmekry a nadšence. Drahé hodinky vyhlášených výrobců také mohou majitelům poskytnout potřebný společenský kredit. Dnes si představíme několik modelů různých kategorií.

Prvními jsou pánské společenské hodinky Elysee Phoenix 71007 a 71008. Jedná se o tzv. letecké náramkové hodinky s fantastickým retro leteckým ciferníkem schovaným v kabátu z ušlechtilé nerez oceli. Světlá i tmavá varianta vám obepne ruku masivním černým koženým řemínkem. Model nesoucí označení Made in Germany využívá k pohonu luminiscenčních ruček švýcarský automatický strojek ETA.

Elysee Phoenix

Z jiného soudku, či spíše regálu jsou Citizen PROMASTER Super Chronograph 1000 JW0071-58E. Tyto sportovní hodinky jsou jako první solárně napájené s přesností stopek na tisícinu vteřiny. Jejich patronem je Matt Kenseth, známý automobilový závodník americké série Nascar, který mimo jiných vyhrál i letošní slavný závod Daytona 500. Označení Made for Racing je skutečně na místě, model je vybaven chronografem 1/1000 vteřiny, 20 kolovou pamětí rychlosti, možností výpočtu rychlosti kola. Budou vás hýčkat i věčným kalendářem, světovým časem 43 měst, podsvíceným LED displejem a 99 minutovým timerem. Hodinky vydrží nápor 200 metrového vodního sloupce.

Citizen JW0071

Posledním modelem dnes budou malosériové hodinky Rosendahl PCH 43405. Pod zkratkou PCH se skrývá Pacific Coast Highway, silnice na západě USA vedoucí přes jedny z nejhezčích pobřeží světa. I kvalitní Swiss Made hodinky Rosendahl sází na svůj design, kterého se ujal sám Henrik Fisker, bývalý šéfdesignér Mercedes-Benz. Limitovaná série 500 kusů čeká na zájemce o jedinečné malosériové hodinky od renomovaného designéra.

Rosendahl

Partnerem této sekce jsou eHodinky.cz

eHodinky.cz


          5547 zobrazení            zobrazit komentáře (0)
Přátelské servery
Vincero Photography profesionální zakázkové focení / CzechFerrari.cz / CzechLamborghini.cz