Magazínové sekce
Hlasování
Jak přežíváte zimní období?

 jen tak koukam na netu
 nudim se
 třídim fotky

zobrazit výsledky
Seznam projektů
ce exclusive
UŽITEČNÉ TIPY
V průběhu dalších týdnu se CzechExotics.com začne měnit. Více zde...
Registrujte se na CzechExotics.com ještě dnes. Výhody bezplatné registrace zobrazíte zde...
Staňte se fanouškem a získávejte aktualní informace o změnách Staňte se fanouškem a získávejte aktualní informace o změnách
Navigace
news  
>>  MAGAZ͍N
  
>>  editorial
přidal: Lukáš Krása, publikováno: 28.10.2010

« zpět

CzechExotics.com Přátelé serveru CzechExotics.com, tento rok server CzechExotics.com oslavil čtvrté narozeniny. Po dvou letech provozu jsem CzechExotics koupil já a půl roku pracoval na novém vzhledu, nových funkcích, které se mohly hodit. Zprvu se to ukázalo jako dobrá časová investice. Teď už si to nemyslím... Číst více...
Za poslední rok jsem se díky CzechExotics.com seznámil s mnoha zajímavými lidmi. A to mě přivedlo zpět na základní myšlenku. Tenhle web byl založen pro komunitu milovníků exotických aut, ne pro občasné návštěvníky, nebo obyčejné čtenáře, kteří po minutě čtení kliknou na Líbí se mi a jdou pryč.

Ale byl vytvořen pro lidi, kteří chtějí vědět, co se v tomto oboru u nás děje a nebojí se kliknout na tlačítko Odpovědět v našem diskusním fóru. Ale nejen to! Je i pro lidi, kteří si rádi zajdou společně na motokáry, pivko nebo se jednoduše sejdou na některé z motoristických akcí, ať už je jim 13 nebo 60 let. Nejsme klub, nemáme členské poplatky, jsme jen lidi bez rozdílu věku, kteří se ve své volné chvíli zajímají o exotická auta. Někdo ví více, někdo méně a o to jde.

czechexotics.com

Od posledních velkých změn uběhl více než rok, mnoho lidí odešlo a mnoho nových přišlo. Někteří se tady jen otočili, někteří jen sledují a jiní už se nevrátí. Máme návštěvníky z každého kouta České republiky, ba co víc, máme návštěvníky téměř z celého světa a hlavně, máme mnoho obdivovatelů ze stran majitelů exotických vozů.

V následujících několika týdnech se CzechExotics.com začne měnit. Zruším sekce CzechExotics Guide, CzechExotics Katalog a CzechExotics Challenge. Tyto projekty mají jen malou informační hodnotu pro ty, co u nás žijí a chodí na CzechExotics. Dále zmizí projekt CE Blogs. Chceme rozvíjet komunitu a ne jedince a jejich blogy. Největší změnu v historii zaznamená diskusní fórum. Je třeba fórum doplnit o nové funkce a vyházet z něj tisíce nepotřebných příspěvků a témat. Je potřeba zvolit nové a normální moderátory sekcí a hlavně změnit kostru samotného fóra. A to zdaleka není vše, co se změní.

Máte-li nápady jak zlepšit CzechExotics z vašeho pohledu, jsou vítány a můžete psát do nově vytvořené sekce na fóru. Každý dobrý nápad zvážím spolu s komunitou CzechExotics a pokud bude v mých silách, tak i zrealizuji.

Těším se na společné akce v roce 2011,
Lukáš Krása, (Luke)
          6800 zobrazení            zobrazit komentáře (4)
Přátelské servery
Vincero Photography profesionální zakázkové focení / CzechFerrari.cz / CzechLamborghini.cz