Magazínové sekce
Hlasování
Jak přežíváte zimní období?

 jen tak koukam na netu
 nudim se
 třídim fotky

zobrazit výsledky
Seznam projektů
ce exclusive
UŽITEČNÉ TIPY
V průběhu dalších týdnu se CzechExotics.com začne měnit. Více zde...
Registrujte se na CzechExotics.com ještě dnes. Výhody bezplatné registrace zobrazíte zde...
Staňte se fanouškem a získávejte aktualní informace o změnách Staňte se fanouškem a získávejte aktualní informace o změnách
Navigace
news  
>>  MAGAZ͍N
  
>>  editorial
přidal: Lukáš Krása, publikováno: 28.11.2009

« zpět

MMotion 2009 příjemně zakončil sezónu 2009. Je pravda, že vlivem nepřicházející zimy supersporty potkáváme dnes a denně, ale veškeré akce jsou již vyčerpány, a tak nezbývá než čekat co přinese rok 2010.

Máme pro vás připravené horké novinky, tedy akce, které se budou konat v roce 2010 v rámci Klubu sportovních aut (KSA) a mnoho jiných.

KSA

Rok 2009 byl podle mne rokem úspěšným, jak pro CzechExotics.com, tak i pro naše partnery, ačkoliv proběhlo i setkání s několika falešnými lidmi, jejíž strategické plány chtěly přímo poškodit CzechExotics.com. Nyní však mohu s klidem říci, že vše dobře dopadlo a CzechExotics.com tento rok vstupuje do sítě AutoFun Extra. CzechExotics.com se tak stává součástí sítě a pomáhá v tvorbě nejsilnějšího automobilového média v ČR.

Během roku nám přibyl také nový partner, kterým není nikdo jiný než CzechLamborghini.cz s šikovným šéfredaktorem Davidem Burešem. Dalo by se říci, že rodina se rozrůstá a doufejme, že nás čekají i další úspěšní a rostoucí partneři. CzechLamborghini.cz je server nabitý informacemi o této značce, který je často aktualizován a hlavně flexibilně reaguje na novinky probíhající v ČR.

Chystáme pro vás, věrné členy CzechExotics.com několik novinek, do kterých se budete moci zapojit i vy. S těmito novinkami vás seznámíme do konce roku 2009 a doufáme, že se vám zalíbí.

V průběhu první poloviny roku 2010 plánujeme ohodnotit naše nejproduktivnější spottery, kteří jsou zapsaní v sekci CE spotters, nechte se překvapit! Dále plánujeme více využívat sekci Soutěž. Na soutěž MMotion 2009 přišlo velké množství správných odpovědí a sledovanost CzechExotics.com prudce vzrostla.

S dalšími novinkami, které chystáme vás včas seznámíme v sekci Tiskové zprávy, kterou brzy najdete na CzechExotics.com.

Lukáš Krása


          7033 zobrazení            zobrazit komentáře (0)
Přátelské servery
Vincero Photography profesionální zakázkové focení / CzechFerrari.cz / CzechLamborghini.cz